15.6.09

ROCK - A'DA BOYASIZ BASIN -FANaticmagaZİNE STANDI......
bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan rock - a kapsamında, Boyasız Basın-FANaticmagaZİNE adı altında, bir fanzin masası kurulacak. masada fanzin dağıtımı, bilgi ve deneyim paylaşımı, tanışma ve söyleşi gibi etkinliklerin yapılması amaçlanıyor.

eğer siz de fanzininizin (ya da elinizde ki herhangi bir fanzinin) masada yer almasını istiyorsanız. bize ulaştırabilirsiniz.
iletişim için:


boyasizbasin@hotmail.com

14.6.09

ROCK - A


Rock-A 2009 26-27-28 Haziran Özdere-Gökkuşağı Koyu/Rainbow Camping


"Dayatılmış hayatlar yerine, hayalini kurduğumuz özgür ve eşit dünyayı şarkılarımızla haykırmak için üçüncü kez Rock-A'da buluşuyoruz. Yüzlerce genç insanın harcadığı gönüllü emeğiyle başlayıp aynı gönüllülükle devam eden Rock-A, neşesi ve coşkusundan vazgeçmeden bu yıl da yine kendine bir şeyleri 'dert edindi'. Kapitalizmin içinde debelendiği çukuru bize kriz diye yutturmaya çalışan iktidarlar hayatlarımızı her geçen gün daha da yaşanmaz hale getirirken;Gözünü kar hırsı bürümüş şirketler doğayı ve hayatlarımızı sömürmeye devam ederken;Dünyanın bir çok yerinde süren kar ve para savaşlarında binlerce insan ölmeye devam ediyorken;Rock-A'nın bunları kendisine dert edinmemesi beklenemezdi. Çünkü biz şarkılarımızı özgürlük ve barış için söylüyoruz.Özgürlük ve barış için söylenecek şarkılarda...Rock-A 2009'da buluşmak dileğiyle..."